| vlastní identifikace: | V1202612388 |
| značka: | Lancia |
| model: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 120 kW |
| obsah motoru: | 2768 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2012 / 4 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | 2C4RLAA56CR27**** |
| číslo motoru: | ENS |
| barva: | pxr nero indomito-met. |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 2.142 kg |
možnosti
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor