| vlastní identifikace: | V1202608754 |
| značka: | Mercedes |
| model: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.6 A-180 16V (M270.910) [90kW] (09-2012/05-2018) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 90 kW |
| obsah motoru: | 1595 KC |
| rok výroby: | 2014 / 12 |
| stav tachometru: | 115.000 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WDD1760421J34**** |
| číslo motoru: | M270.910 |
| číslo převodovky: | 711643 |
| barva: | 696 nachtschwarz |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.270 kg |
možnosti
5 gaats
airco
elek ramen v/a
start/stop systeem
17 inch
abs remsysteem=
centrale portiervergrendeling
lichtmetalen velgen