| vlastní identifikace: | V1202607965 |
| značka: | Mercedes |
| model: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 90 kW |
| obsah motoru: | 1595 KC |
| rok výroby: | 2013 / 11 |
| stav tachometru: | 191.252 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WDD1173421N02**** |
| číslo motoru: | M270.910 |
| číslo převodovky: | 724002 |
| barva: | 650 calcitweiss/zirrusweiss |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.330 kg |
možnosti
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen
pdc
r=
egensensor
start/stop systeem