| vlastní identifikace: | V1202610667 |
| značka: | Nissan |
| model: | Almera Almera Tino (V10M) MPV 1.8 16V (QG18DE) [85kW] (12-2002/02-2006) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 85 kW |
| obsah motoru: | 1769 KC |
| rok výroby: | 2005 / 12 |
| stav tachometru: | 232.215 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VSKTBAV10U020**** |
| číslo motoru: | QG18DE |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.280 kg |
| škody: | schades rondom=20
|
možnosti
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v/a
metallic lak