Demontáž osobní automobily
Opel Corsa

pouze pro díly
Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V

Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V picture 1
Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V picture 2
Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V picture 3
Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V picture 4
Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V picture 5
Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V picture 6
vlastní identifikace:V19616
značka:Opel
model:Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V
palivo:benzín
výkon:63 kW
obsah motoru:1229 KC
převodovka:ruční převodovka
počet převodů:5
rok výroby:2011 / 2
technická kontrola do:14-02-2027
stav tachometru:107.381 kilometry
DPH / marže:marže
číslo karoserie:W0L0SDL08B60*****
číslo motoru:A12XER
barva:hnĕdá
typ barvy:kovový
karoserie:hatchbak
počet dveří:2

Chcete více informací o tomto vozidle? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím

naposledy zobrazeno

demontáž osobní automobily Opel Corsa Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V 2011/2

Opel Corsa

Corsa D, Hatchback, 2006 / 2014 1.2 16V

rok výroby: 20112011
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 107.381107.381
demontáž osobní automobily Opel Crossland 1.2 THP 2022/2

Opel Crossland

1.2 THP

rok výroby: 20222022
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 107.381107.381
demontáž osobní automobily Citroën C3 1.2 VTI 2024/2

Citroën C3

1.2 VTI

rok výroby: 20242024
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 107.381107.381
demontáž osobní automobily Opel Crossland 1.2 TURBO 2021/1

Opel Crossland

1.2 TURBO

rok výroby: 20212021
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 107.381107.381
demontáž osobní automobily Ford Ka Ka II, Hatchback, 2008 / 2016 1.2 2009/1

Ford Ka

Ka II, Hatchback, 2008 / 2016 1.2

rok výroby: 20092009
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 107.381107.381
demontáž osobní automobily Opel Corsa Corsa E, Hatchback, 2014 1.0 SIDI Turbo 12V 2016/8

Opel Corsa

Corsa E, Hatchback, 2014 1.0 SIDI Turbo 12V

rok výroby: 20162016
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 83.61883.618

Ford Transit Connect

Transit Connect (PJ2), Van, 2013 1.5 TDCi ECOnetic

rok výroby: 20172017
palivo: naftanafta
stav tachometru: 119.730119.730
demontáž osobní automobily Opel Corsa  2011/8

Opel Corsa

rok výroby: 20112011
palivo: naftanafta
stav tachometru: 163.266163.266
demontáž osobní automobily BMW 1-serie 2025 M-Performance Leder Camera 2025/3

BMW 1‑serie

2025 M-Performance Leder Camera

€ 21.900
rok výroby: 20252025
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 15.88215.882
demontáž osobní automobily Mercedes C-klasse C 220 D  COMBI 2017/3

Mercedes C‑klasse

C 220 D COMBI

rok výroby: 20172017
palivo: naftanafta
stav tachometru: 107.381107.381