| vlastní identifikace: | V1202615046 |
| značka: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.2 16V (B12XEL(Euro 6)) [51kW] (09-2014/...) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 51 kW |
| obsah motoru: | 1229 KC |
| rok výroby: | 2015 / 11 |
| stav tachometru: | 112.841 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | W0L0XEP68G407**** |
| číslo motoru: | B12XEL(Euro 6) |
| číslo převodovky: | MDG |
| barva: | gar graphitschwarz/carbon flash/m |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.063 kg |
možnosti
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
asr
elek ramen v
esp
regensensor
=
remschijven