| vlastní identifikace: | V1202614415 |
| značka: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XEL(Euro 6)) [66kW] (09-2014/...) |
| palivo: | LPG |
| výkon: | 66 kW |
| obsah motoru: | 1398 KC |
| rok výroby: | 2016 / 4 |
| stav tachometru: | 142.835 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | W0L0XEP08G607**** |
| číslo motoru: | B14XEL(Euro 6) |
| číslo převodovky: | MDG |
| barva: | gaz schneeweiss/olympic white |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 1.041 kg |
možnosti
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
start/stop systeem