| vlastní identifikace: | V1202615525 |
| značka: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XER(Euro 6)) [66kW] (09-2014/12-2019) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 66 kW |
| obsah motoru: | 1398 KC |
| rok výroby: | 2017 / 11 |
| stav tachometru: | 130.147 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | W0V0XEP68J401**** |
| číslo motoru: | B14XER(Euro 6) |
| číslo převodovky: | MDG |
| barva: | gk3 son of a gun |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.063 kg |
možnosti
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak