Demontáž osobní automobily
Opel Grandland

pouze pro díly
Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT

Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT picture 1
Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT picture 2
Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT picture 3
Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT picture 4
Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT picture 5
značka:Opel
model:Grandland 1.2 THP AUTOMAAT
palivo:benzín
výkon:96 kW
obsah motoru:1200 KC
převodovka:automat
rok výroby:2019 / 5
DPH / marže:marže
číslo motoru:HNS
barva:šedá
karoserie:suv
počet dveří:5

prodané díly

rechter-achterportier, rechter-achterraam, rechter-voorportier, rechter-voorraam, Bel voor de actuele voorraad van deze auto, delen kunnen reeds verkocht zijn.

Chcete více informací o tomto vozidle? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím

naposledy zobrazeno

demontáž osobní automobily Opel Grandland 1.2 THP AUTOMAAT 2019/5

Opel Grandland

1.2 THP AUTOMAAT

rok výroby: 20192019
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 00
demontáž osobní automobily Opel Grandland 1.2 TURBO 2018/11

Opel Grandland

1.2 TURBO

rok výroby: 20182018
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 00
demontáž osobní automobily Peugeot 308 308 (4A/C), Hatchback, 2007 / 2015 1.6 VTI 16V 2007/12

Peugeot 308

308 (4A/C), Hatchback, 2007 / 2015 1.6 VTI 16V

rok výroby: 20072007
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 135.645135.645
demontáž osobní automobily BMW 4-serie 4 serie (F32), Coupe, 2013 / 2020 420d 2.0 16V 2014/9

BMW 4‑serie

4 serie (F32), Coupe, 2013 / 2020 420d 2.0 16V

rok výroby: 20142014
palivo: naftanafta
stav tachometru: 104.256104.256
demontáž osobní automobily Peugeot 308  2015/1

Peugeot 308

rok výroby: 20152015
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 00
demontáž osobní automobily Fiat Talento 1.6 MultiJet Biturbo 120 2017/4

Fiat Talento

1.6 MultiJet Biturbo 120

€ 4.900
rok výroby: 20172017
palivo: naftanafta
stav tachometru: 166.266166.266
demontáž osobní automobily Peugeot 308  2014/7

Peugeot 308

rok výroby: 20142014
palivo: naftanafta
stav tachometru: 00
demontáž osobní automobily Opel Grandland Grandland (X), SUV, 2017 1.5 CDTI 130 2021/10

Opel Grandland

Grandland (X), SUV, 2017 1.5 CDTI 130

rok výroby: 20212021
palivo: naftanafta
stav tachometru: 85.29685.296
demontáž osobní automobily Volkswagen Caddy Cargo 2.0TDI 75kW Airco Schuifdeur 2021/1

Volkswagen Caddy

Cargo 2.0TDI 75kW Airco Schuifdeur

€ 10.800
rok výroby: 20212021
palivo: naftanafta
stav tachometru: 117.668117.668
demontáž osobní automobily Peugeot 308 308 SW (4E/H), Combi 5-drs, 2007 / 2014 1.6 HDi 16V 2010/2

Peugeot 308

308 SW (4E/H), Combi 5-drs, 2007 / 2014 1.6 HDi 16V

rok výroby: 20102010
palivo: naftanafta
stav tachometru: 00