| vlastní identifikace: | V1202615385 |
| značka: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.0 12V (1KRFE(CFB)) [51kW] (05-2014/...) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 51 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2014 / 7 |
| stav tachometru: | 321.872 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VF3PSCFBBER00**** |
| číslo motoru: | 1KRFE(CFB) |
| číslo převodovky: | C553 |
| barva: | kwd blanc lipizan |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 835 kg |
možnosti
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v