Demontáž osobní automobily
Renault Kangoo

pouze pro díly
Renault Kangoo 1.5

Renault Kangoo 1.5 picture 1
Renault Kangoo 1.5 picture 2
Renault Kangoo 1.5 picture 3
Renault Kangoo 1.5 picture 4
Renault Kangoo 1.5 picture 5
Renault Kangoo 1.5 picture 6
Renault Kangoo 1.5 picture 7
Renault Kangoo 1.5 picture 8
Renault Kangoo 1.5 picture 9
Renault Kangoo 1.5 picture 10
Renault Kangoo 1.5 picture 11
Renault Kangoo 1.5 picture 12
Renault Kangoo 1.5 picture 13
Renault Kangoo 1.5 picture 14
Renault Kangoo 1.5 picture 15
vlastní identifikace:2361
značka:Renault
model:Kangoo 1.5
palivo:nafta
výkon:48 kW
obsah motoru:1461 KC
převodovka:ruční převodovka
rok výroby:2003 / 9
stav tachometru:224.695 kilometry
DPH / marže:marže
číslo karoserie:VF1KC07EF2931****
číslo motoru:K9K704
číslo převodovky:JB3974
barva:modrá
počet dveří:5

možnosti

Chlazení a topení

  • klimatizace

Komfort (exteriér)

  • elektricky nastavitelná okna

 

 
What do you want to do ?
New mail

Chcete více informací o tomto vozidle? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím

naposledy zobrazeno

demontáž osobní automobily Renault Kangoo 1.5 2003/9

Renault Kangoo

1.5

rok výroby: 20032003
palivo: naftanafta
stav tachometru: 224.695224.695
demontáž osobní automobily BMW 3-serie  2019/5

BMW 3‑serie

rok výroby: 20192019
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 224.695224.695
demontáž osobní automobily Hyundai Getz Getz, Hatchback, 2002 / 2010 1.4i 16V 2008/2

Hyundai Getz

Getz, Hatchback, 2002 / 2010 1.4i 16V

rok výroby: 20082008
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 252.713252.713
demontáž osobní automobily BMW 3-serie E91 330D N57 2009/1

BMW 3‑serie

E91 330D N57

rok výroby: 20092009
palivo: naftanafta
stav tachometru: 224.695224.695
demontáž osobní automobily Renault Kangoo Kangoo Express (RFK), Van, 2021 E-Tech 44 kWh 2025/4

Renault Kangoo

Kangoo Express (RFK), Van, 2021 E-Tech 44 kWh

rok výroby: 20252025
palivo: elektrickéelektrické
stav tachometru: 11.25011.250
demontáž osobní automobily Renault Kangoo 1.5 dCI 2011/9

Renault Kangoo

1.5 dCI

rok výroby: 20112011
palivo: naftanafta
stav tachometru: 224.695224.695
demontáž osobní automobily Renault Kangoo Kangoo Express (FW), Van, 2008 ZE 2019/2

Renault Kangoo

Kangoo Express (FW), Van, 2008 ZE

rok výroby: 20192019
palivo: elektrickéelektrické
stav tachometru: 54.90454.904
demontáž osobní automobily Hyundai I-30 i30 2023/6

Hyundai I‑30

i30

rok výroby: 20232023
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 21.07121.071
demontáž osobní automobily BMW 3-serie 320i 2020/7

BMW 3‑serie

320i

rok výroby: 20202020
palivo: benzínbenzín
stav tachometru: 224.695224.695