| vlastní identifikace: | V1202615471 |
| značka: | Seat |
| model: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 118 kW |
| obsah motoru: | 1784 KC |
| rok výroby: | 2010 / 6 |
| stav tachometru: | 217.049 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| číslo motoru: | CDAA |
| číslo převodovky: | MGL |
| barva: | lw5t azul nayara-met. |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.425 kg |
možnosti
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak