| vlastní identifikace: | V1202609102 |
| značka: | Skoda |
| model: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 77 kW |
| obsah motoru: | 1197 KC |
| rok výroby: | 2010 / 3 |
| stav tachometru: | 187.450 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | TMBJF75L0A602**** |
| číslo motoru: | CBZB |
| číslo převodovky: | LHX |
| barva: | beige |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.245 kg |
možnosti
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers