| vlastní identifikace: | V1202609873 |
| značka: | Smart |
| model: | Forfour Forfour (453) Hatchback 5-drs 1.0 12V (M281.920) [52kW] (07-2014/...)= |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 52 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| rok výroby: | 2017 / 1 |
| stav tachometru: | 65.230 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WME4530421Y10**** |
| číslo motoru: | M281.920 |
| číslo převodovky: | 700120 |
| barva: | edco graphite grey-met. |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 875 kg |
možnosti
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen=
metallic lak
start/stop systeem