| vlastní identifikace: | V1202613373 |
| značka: | Suzuki |
| model: | Celerio Celerio (LF) Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10C) [50kW] (03-2014/...) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 996 KC |
| rok výroby: | 2015 / 2 |
| stav tachometru: | 229.243 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | MMSLFE62S0010**** |
| číslo motoru: | K10C |
| číslo převodovky: | ZIE BAK |
| barva: | ztu mineral grey |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 790 kg |
možnosti
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v