| vlastní identifikace: | V1202609838 |
| značka: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B40) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (05-2014/06-2018) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 51 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2016 / 3 |
| stav tachometru: | 147.093 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JTDKGNEC50N15**** |
| číslo motoru: | 1KR-FE |
| číslo převodovky: | C551 |
| barva: | 068 white |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 830 kg |
možnosti
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen