| vlastní identifikace: | V1202614222 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 59 kW |
| obsah motoru: | 1390 KC |
| rok výroby: | 2009 / 9 |
| stav tachometru: | 273.447 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| číslo motoru: | CGGA |
| číslo převodovky: | LEG |
| barva: | ly3d tornadorot |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 1.117 kg |
možnosti
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen