| vlastní identifikace: | V1202615107 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 TSI 122 16V (CAXA(Euro 5)) [90kW] (10-200=
8/11-2012) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 90 kW |
| obsah motoru: | 1390 KC |
| rok výroby: | 2012 / 1 |
| stav tachometru: | 201.144 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZ1KZCW22**** |
| číslo motoru: | CAXA(Euro 5) |
| číslo převodovky: | MCB |
| barva: | lc5m moonlightblue-met. |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.190 kg |
možnosti
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak