| vlastní identifikace: | V1202608775 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| palivo: | hybridní benzín |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 1498 KC |
| rok výroby: | 2020 / 2 |
| stav tachometru: | 170.000 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZCDZLW80**** |
| číslo motoru: | DFYA |
| číslo převodovky: | UBY |
| barva: | la7w reflexsilber-met. |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.280 kg |
možnosti
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem