| vlastní identifikace: | V1202614220 |
| značka: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 44 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| rok výroby: | 2013 / 1 |
| stav tachometru: | 259.243 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WVWZZZAAZDD00**** |
| číslo motoru: | CHYE |
| číslo převodovky: | ZIE BAK |
| barva: | la7w reflexsilber-met. |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 840 kg |
možnosti
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
star=
t/stop systeem