
| značka: | Ford |
| model: | Ranger 2.0EcoBlue 157kW Automaat Wildtrak Supercab |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 157 kW |
| obsah motoru: | 1996 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2021 / 5 |
| technická kontrola do: | 18-12-2026 |
| stav tachometru: | 105.946 kilometry |
| Prodejní cena: | € 16.750 bez DPH |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | bestelauto |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 2.224 kg |
| škody: | bourané vlevo zadní blatník achterlichten-links bourané vzadu dveře od úložného prostoru nárazník bourané auto je pojízdné všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
