
| značka: | Iveco |
| model: | Daily 35S16V 2.3 352L L2 |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 115 kW |
| obsah motoru: | 2287 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2024 / 12 |
| technická kontrola do: | 12-12-2027 |
| stav tachometru: | 6.302 kilometry |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | bíábíá |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 2.004 kg |
| škody: | bourané vpředu chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží všechny airbagy v pořádku |