
| vlastní identifikace: | 58 |
| značka: | Opel |
| model: | Movano 2.2 CDTi (121kW) L3H2 |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 121 kW |
| obsah motoru: | 2179 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 6 |
| rok výroby: | 2023 / 0 (2024 / 3) |
| stav tachometru: | 50.179 kilometry |
| Prodejní cena: | € 18.900 |
| Vývozní cena bruto: | € 18.900 |
| Vývozní cena netto: | € 15.620 |
| DPH / marže: | DPH |
| podnikové auto: | ano |
| karoserie: | bestelauto |
| počet dveří: | 2 |
| váha: | 2.085 kg |
| zvláštnosti: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Movano Type: 2.2 CDTi (121kW) L3H2 Carrosserievorm: Bestelbus Constructiedatum: 2023-11-22 Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Maten en gewichten Laadvermogen: 1.115 kg GVW: 3.200 kg Afmetingen (LxBxH): 5998 x 2050 x 2522 cm Wielbasis: 4.035 cm Interieur Interieurkleur: grey Aantal zitplaatsen: 3 Milieu Energielabel: A Staat Verrijdbare schade: Ja Aantal sleutels: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland
