| značka: | Volkswagen |
| model: | Transporter 2.5D 128kW Automaat Clima |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 128 kW |
| obsah motoru: | 2461 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2004 / 6 |
| stav tachometru: | 414.847 kilometry |
| Prodejní cena: | € 5.800 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | bestelauto |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 2.407 kg |
| škody: | poškození motoru motor bĕží
|
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil!
|
možnosti
Chlazení a topení
- automatická klimatizace
- klimatizace
Zábava
- audio cd přehrávač
- připojení k mp3
Komfort (interiér)
- dešťový sensor
- posilovač volantu
- tempomat
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
Vnější
- kola z lehkých slitin
- metalíza
- parkovací sensor vpředu
- parkovací sensor vzadu
Interiér
- centrální opĕrka rukou vpředu
- kožené potahy
- kožený volant
- nastavitelná výška u sedadla řidiče
Odbyt
- kompletní návody k obsluze
- všechny klíče
6 zitplaatsen gerigistreerd