
| vlastní identifikace: | 31791 |
| značka: | Ford |
| model: | Focus C-Max 2.0-16V Automaat Clima 118.924 km NAP Futura |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 107 kW |
| obsah motoru: | 1999 KC |
| převodovka: | automat |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2007 / 1 |
| technická kontrola do: | 08-07-2026 |
| stav tachometru: | 118.924 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | stříbrná |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.294 kg |
| škody: | bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: vandalisme vervangen: alle ramen repareren: achterbumper spuiten |
| zvláštnosti: | úplná spz |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland