
| vlastní identifikace: | 32075 |
| značka: | Opel |
| model: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 74 kW |
| obsah motoru: | 1398 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2010 / 6 |
| stav tachometru: | 167.555 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.063 kg |
| škody: | bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper |
| zvláštnosti: | úplná spz |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland