
| značka: | Renault |
| model: | Mégane 1.5 dCi 110 Combi/o 4Dr Diesel 1.461cc 81kW (110pk) FWD |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 81 kW |
| obsah motoru: | 1461 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 6 |
| rok výroby: | 2013 / 8 |
| technická kontrola do: | 25-03-2027 |
| stav tachometru: | 265.424 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | bíábíá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.283 kg |
| škody: | zadní blatník poškození motoru distributie riem geknapt |
| zvláštnosti: | úplná spz Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.4 16V TCe 130 Combi/o 4Dr Benzine 1.397cc 96kW (131pk) FWD
1.2 16V TCE 115 Combi/o 4Dr Benzine 1.197cc 85kW (116pk) FWD