| značka: | Renault |
| model: | Twingo 1.2 16V Dynamique |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 55 kW |
| obsah motoru: | 1149 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2012 / 3 |
| technická kontrola do: | 07-07-2026 |
| stav tachometru: | 117.513 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | béžová |
| typ barvy: | Standard |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 939 kg |
| škody: | nárazník pravé přední dveře přední blatník auto je mobilní chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku velg ook beschadigd. dorpel lijkt alleen spuitwerk bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade.
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Zábava
- audio cd přehrávač
- audio s ovládáním ve volantu
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- tempomat
- venkovní teplomĕr
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- nárazníky v barvĕ karoserie
- zabarvené sklo
Odbyt
- kompletní návody k obsluze
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
Osvětlení
- mlhovky vpředu
- nastavitelná přední svĕtla
sleutels en instructieboekje aanwezig
hele leuke auto