| značka: | Toyota |
| model: | Aygo 1.0-12V Dynamic Blue |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2010 / 2 |
| technická kontrola do: | 10-01-2027 |
| stav tachometru: | 220.803 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | modrá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 805 kg |
| škody: | práh zadní blatník zadní dveře nárazník auto je mobilní bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku op de voorbumper laat wat blanke lak los. voor de schade bekijk de fotoserie
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Komfort (interiér)
- posilovač volantu
- venkovní teplomĕr
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
Vnější
- kola z lehkých slitin
- metalíza
- nárazníky v barvĕ karoserie
- zabarvené sklo
- zpĕtná zrcátka v barvĕ karoserie
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
Osvětlení
- mlhovky vpředu
- nastavitelná přední svĕtla
twee sleutels aanwezig + NAP