| eigene identifikations: | V1202612907 |
| marke: | Audi |
| Modell: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 125 kW |
| hubraum: | 1984 cm3 |
| Erstzulassung: | 2008 / 8 |
| kilometerstand: | 319.854 km |
| Verkaufspreis: | € 1.495 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | WAUZZZ4F18N16**** |
| motornumer: | BPJ |
| farbe: | grijs |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.595 kg |
| beschädigungen: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
optionen
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a