| eigene identifikations: | V1202610241 |
| marke: | Daewoo |
| Modell: | Captiva Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 100 kW |
| hubraum: | 2405 cm3 |
| Erstzulassung: | 2008 / 6 |
| kilometerstand: | 356.883 km |
| Verkaufspreis: | € 995 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | KL1CF26FJ8B24**** |
| motornumer: | Z24SED |
| farbe: | zwart |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.660 kg |
| beschädigungen: | koppeling versleten motor managment lamp brandt. auto heeft rondom ge=
bruikersschade
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v