| eigene identifikations: | 31783 |
| marke: | Daihatsu |
| Modell: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 64 kW |
| hubraum: | 1298 cm3 |
| Getriebeart: | Automatik |
| herkunft: | Niederlande |
| Erstzulassung: | 2003 / 3 |
| kilometerstand: | 170.124 km |
| Verkaufspreis: | € 1.400 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | silber |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 882 kg |
| beschädigungen: | alle airbaigs intakt auto ist fahrtüchtig fahrgestell in ordnung kühlergrill intakt motor läuft rechts auf die räder Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| besonderheit: | Autopapiere vollständig
|
optionen
Umsatz
- kilometer-check
- schlüssel vollständig
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging