| eigene identifikations: | 171287 |
| marke: | Fiat |
| Modell: | 500 1.4-16V Abarth Leder Clima Bluetooth |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 99 kW |
| hubraum: | 1368 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| Erstzulassung: | 2008 / 8 |
| tüv bis: | 08-09-2026 |
| kilometerstand: | 192.773 km |
| Verkaufspreis: | € 4.950 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | ZFA3120000017**** |
| farbe: | weiss |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 1.010 kg |
| beschädigungen: | Verrijdbare voorschade
|
| besonderheit: | Alle airbags oke Compleet kenteken Sportieve Abarth met lederen bekleding!
|
optionen
achterspoiler
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco (automatisch)
alarm klasse 1(startblokkering)
anti blokkeer systeem
anti doorslip regeling
autotelefoon voorbereiding
bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
derde remlicht
elektrische ramen voor
elektronisch stabiliteits programma
euro 4
hoofdsteunen achter
lederen bekleding
lederen stuurwiel
lichtmetalen velgen 17"
mistlampen voor
multimedia-voorbereiding
radio-cd/mp3 speler
side-skirts
stuurbekrachtiging
stuur verstelbaar
stuurwiel multifunctioneel