| eigene identifikations: | 31791 |
| marke: | Ford |
| Modell: | Focus C-Max 2.0-16V Automaat Clima 118.924 km NAP Futura |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 107 kW |
| hubraum: | 1999 cm3 |
| Getriebeart: | Automatik |
| herkunft: | Niederlande |
| Erstzulassung: | 2007 / 1 |
| tüv bis: | 08-07-2026 |
| kilometerstand: | 118.924 km |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | silber |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.294 kg |
| beschädigungen: | alle airbaigs intakt auto ist fahrtüchtig fahrgestell in ordnung kühlergrill intakt motor läuft rechts auf die räder Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: vandalisme vervangen: alle ramen repareren: achterbumper spuiten
|
| besonderheit: | Autopapiere vollständig
|
optionen
achterbank neerklapbaar
airco automatisch
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dimlichten automatisch
Easy Sound System 6000
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
hoofdsteunen voor en achter
lichtmetalen velgen 16\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
stuur leder
stuurbekrachtiging
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor