| eigene identifikations: | V1202613285 |
| marke: | Hyundai |
| Modell: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 46 kW |
| hubraum: | 1086 cm3 |
| Erstzulassung: | 2007 / 9 |
| kilometerstand: | 142.556 km |
| Verkaufspreis: | € 995 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | MALAB51HP8M16**** |
| motornumer: | G4HG |
| farbe: | zwart |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 859 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen
|
optionen
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling