| eigene identifikations: | V1202615408 |
| marke: | Kia |
| Modell: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 46 kW |
| hubraum: | 999 cm3 |
| Erstzulassung: | 2008 / 4 |
| kilometerstand: | 124.160 km |
| Verkaufspreis: | € 1.295 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | KNEBA24428T54**** |
| motornumer: | G4HE |
| farbe: | blauw |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 836 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling