| eigene identifikations: | V1202616182 |
| marke: | Mazda |
| Modell: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 58 kW |
| hubraum: | 1388 cm3 |
| Erstzulassung: | 2003 / 4 |
| kilometerstand: | 270.204 km |
| Verkaufspreis: | € 895 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| motornumer: | FXJA |
| farbe: | blauw |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.025 kg |
| beschädigungen: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
optionen
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a