| eigene identifikations: | V1202613251 |
| marke: | Mazda |
| Modell: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 77 kW |
| hubraum: | 1598 cm3 |
| Erstzulassung: | 2003 / 11 |
| kilometerstand: | 250.281 km |
| Verkaufspreis: | € 995 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | JMZBK12Z24111**** |
| motornumer: | Z627 |
| farbe: | zwart |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.140 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling