| eigene identifikations: | V1202613436 |
| marke: | Mini |
| Modell: | Clubman Clubman (R55) Combi 1.6 16V Cooper (N12-B16A) [88kW] (10-2007/12-2013=
) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 88 kW |
| hubraum: | 1598 cm3 |
| Erstzulassung: | 2007 / 12 |
| kilometerstand: | 266.908 km |
| Verkaufspreis: | € 995 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | WMWML31060TP0**** |
| motornumer: | N12-B16A |
| farbe: | bruin |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 1.120 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. motor loop=
t onregelmatig. tik in de motor.
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling