| eigene identifikations: | V1202616012 |
| marke: | Nissan |
| Modell: | Micra Micra (K13) Hatchback 1.2 12V (HR12DE) [59kW] (05-2010/03-2017) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 59 kW |
| hubraum: | 1198 cm3 |
| Erstzulassung: | 2013 / 2 |
| kilometerstand: | 74.312 km |
| Verkaufspreis: | € 1.995 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | MDHFBUK13U051**** |
| motornumer: | HR12DE |
| farbe: | grijs |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 890 kg |
| beschädigungen: | motor loopt onregelmatig. rechter zijschade schades rondom=20
|
optionen
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak