| eigene identifikations: | V1202616046 |
| marke: | Nissan |
| Modell: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 65 kW |
| hubraum: | 1386 cm3 |
| Erstzulassung: | 2010 / 3 |
| kilometerstand: | 265.883 km |
| Verkaufspreis: | € 1.495 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | SJNFAAE11U203**** |
| motornumer: | CR14DE |
| farbe: | rood |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.067 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling