| eigene identifikations: | V1202609879 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| Kraftstoff: | benzin hybrid |
| leistung: | 63 kW |
| hubraum: | 1398 cm3 |
| Erstzulassung: | 2013 / 11 |
| kilometerstand: | 161.756 km |
| Verkaufspreis: | € 2.250 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | 1G0R86E4XDU10**** |
| motornumer: | A14XFL(Euro 5) |
| farbe: | wit |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.632 kg |
| beschädigungen: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling