| eigene identifikations: | V1202615627 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Combo Combo Van 1.6 CDTI 16V (A16FDH(Euro 5)) [77kW] (02-2012/12-2018) |
| Kraftstoff: | diesel |
| leistung: | 77 kW |
| hubraum: | 1598 cm3 |
| Erstzulassung: | 2018 / 4 |
| kilometerstand: | 214.183 km |
| Verkaufspreis: | € 2.250 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | W0L6WZR1BJ963**** |
| motornumer: | A16FDH(Euro 5) |
| farbe: | niet van toepassing |
| gewicht: | 1.405 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen start niet
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling