| eigene identifikations: | V1202613259 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 130 kW |
| hubraum: | 3165 cm3 |
| Erstzulassung: | 1993 / 12 |
| kilometerstand: | 281.999 km |
| Verkaufspreis: | € 2.495 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | JACUBS25DP710**** |
| motornumer: | 6VD1 |
| farbe: | blauw |
| Anzahl Türen: | 3 |
| gewicht: | 1.900 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling