| eigene identifikations: | V1202615473 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 74 kW |
| hubraum: | 1598 cm3 |
| Erstzulassung: | 2003 / 3 |
| kilometerstand: | 373.143 km |
| Verkaufspreis: | € 895 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | W0L0TGF753216**** |
| motornumer: | Z16XE(Euro 4) |
| farbe: | grijs |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.293 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling