| eigene identifikations: | V1202615859 |
| marke: | Porsche |
| Modell: | Cayenne Cayenne (9PA) SUV 3.6 24V (M55.01) [213kW] (02-2007/09-2010) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 213 kW |
| hubraum: | 3598 cm3 |
| Erstzulassung: | 2008 / 4 |
| kilometerstand: | 304.866 km |
| Verkaufspreis: | € 2.995 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | WP1ZZZ9PZ8LA2**** |
| motornumer: | M55.01 |
| farbe: | zwart |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 2.145 kg |
| beschädigungen: | aandrijfas defect auto start loopt goed. front schade glasbreuk motor =
loopt onregelmatig. schades rondom=20
|
optionen
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a