| eigene identifikations: | V1202615386 |
| marke: | Skoda |
| Modell: | Roomster Roomster (5J) MPV 1.4 16V (BXW) [63kW] (09-2006/05-2015) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 63 kW |
| hubraum: | 1390 cm3 |
| Erstzulassung: | 2007 / 3 |
| kilometerstand: | 380.000 km |
| Verkaufspreis: | € 795 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | TMBMC65J47503**** |
| motornumer: | BXW |
| farbe: | blauw |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.174 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen motor defect start niet
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling