| eigene identifikations: | V1202616301 |
| marke: | Suzuki |
| Modell: | XL-7 (DA/DB) SUV 3.6 V6 24V (H36A) [185kW] (01-2007/12-2009) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 185 kW |
| hubraum: | 3600 cm3 |
| Erstzulassung: | 2007 / 11 |
| kilometerstand: | 251.900 km |
| Verkaufspreis: | € 3.450 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | 2S3DB21727610**** |
| motornumer: | H36A |
| farbe: | wit |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.749 kg |
| beschädigungen: | auto heeft rondom gebruikersschade auto start loopt goed. stuurbekrach=
tiging defect=20
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a