| eigene identifikations: | V1202615680 |
| marke: | Toyota |
| Modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 50 kW |
| hubraum: | 998 cm3 |
| Erstzulassung: | 2010 / 1 |
| kilometerstand: | 218.940 km |
| Verkaufspreis: | € 1.295 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | JTDKG10C30N42**** |
| motornumer: | 1KR-FE |
| farbe: | grijs |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 805 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling