| eigene identifikations: | V1202614699 |
| marke: | Toyota |
| Modell: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 64 kW |
| hubraum: | 1298 cm3 |
| Erstzulassung: | 2003 / 2 |
| kilometerstand: | 209.335 km |
| Verkaufspreis: | € 895 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | VNKJL12350A03**** |
| motornumer: | 2SZFE |
| farbe: | blauw |
| Anzahl Türen: | 2 |
| gewicht: | 870 kg |
| beschädigungen: | schades rondom start en loopt goed. slechte lak
|
optionen
abs remsysteem
airco
elek ramen v